Het centrum is het gemakkelijkst te bereiken met de fiets of het openbaar vervoer. Zeker met de te verwachten drukte en de sluiting van de Papendrechtse brug (N3) is dit aan te raden. Fietsenstalling Achterom en Drievriendenhof zijn beiden gratis stallingen die tijdens de Dordtse Decemberdagen geopend zijn.
Winkelen voor de feestdagen of de Dordtse Decemberdagen bezoeken? Doe dat met korting op je ticket! Kies je voor het OV, dan krijg je 50% korting bij Qbuzz in het weekend, op feestdagen én in de kerst(school)vakantie. Maak gebruik van de ‘Weekend & vakantiekorting’ van Qbuzz.
Parkeer dan voordelig aan de rand van de stad. In parkeergarage Energiehuis of parkeerterrein Weeskinderendijk. Bij de Weeskinderendijk betaal je voor de 1e 24 uur € 1,- op het parkeerterrein. Parkeer je langer dan 24 uur, dan betaal je daarna € 0,50 per uur. Voer je kenteken in bij de parkeerautomaat of via een parkeerApp. De binnenstad is vanaf beide parkeergelegenheden goed lopend te bereiken (ongeveer 15 à 20 minuten wandelen).
Je kunt ook parkeren in één van de andere parkeergarages in het centrum, maar houdt rekening met de drukte, vooral op zaterdag en zondag.
Moet je tijdens Dwaalspoor of tijdens andere activiteiten naar het toilet? Er is een openbaar toilet te vinden op de Grote Markt, voor meer opties download de app HogeNood. Hier staan meerdere toiletmogelijkheden in aangegeven.
Tijdens de Dordtse Decemberdagen worden sfeerfoto’s en video-opnames gemaakt. Het beeldmateriaal wordt door de Dordtse Decemberdagen en inDordrecht voor communicatie uitingen gebruikt. Door het evenement te bezoeken, stemt u ermee in dat u mogelijk herkenbaar in beeld kunt komen.
Heb je een een andere vraag? Kijk dan op de pagina veelgestelde vragen, misschien staat je vraag hier al tussen!
Klik hier voor de disclaimer.